blue box

Kdo nabízí půjčku na auto bez registru?

4/12/2018

Bez automobilu si svůj život neumí představit statisíce Čechů. Jenže mnoho z nich potřebuje vyměnit starý vůz za nový, ale naráží na jeden zásadní problém: kvůli záznamům v registrech dlužníků nemohou získat půjčku u bank ani některých nebankovních společností. Naštěstí soukromí poskytovatelé přicházejí s ojedinělým úvěrovým produktem půjčka na auto bez registru.

Některé společnosti nenahlížejí do registrů

V registrech dlužníků se zaznamenávají všechny finanční prohřešky, například neuhrazená splátka nebo nezaplacená složenka. Dostat se do registrů může každý z nás, ale přináší to mnoho potíží, když potřebujeme úvěr na bydlení, neúčelovou bankovní půjčku nebo půjčku na auto. Ne všechny nebankovní společnosti nahlížejí do registrů a jsou ochotny půjčit komukoliv, kdo prokáže svůj příjem.

Půjčky bez registru s prokazatelným příjmem

Půjčky na auto bez registru jsou výhodné v tom, že jsou dostupné širokému spektru žadatelů. Na druhou stranu zájemci musejí počítat s vyšším úročením a RPSN a kratší dobou splatnosti, neboť společnost vnímá klienty jako rizikovější. Půjčku získají žadatelé, kteří jsou schopni doložit svůj příjem potvrzením od zaměstnavatele, výpisem z běžného účtu nebo výplatní páskou. Příjem nemusí být nijak vysoký, proto jsou tyto půjčky vhodné také pro důchodce nebo studenty.


Půjčky bez registru a bez příjmu

U některých společností klienti nemusejí prokazovat ani svůj příjem. Dlouhodobý úvěr si mohou sjednat například u společnosti Acema, která půjčuje na základě zástavního práva k nemovitosti. Výše úvěru se pohybuje od 100 tisíc až do 5 milionu a doba splácení od 1 roku do 20 let. Oproti bance vyžaduje minimum dokumentů.

Tipy na nebankovní půjčky

Na financování dražšího ojetého automobilu mohou zájemci využít půjčky přes zprostředkovatele BestPůjčka.cz bez náhledu do registru a se splatností až na 84 měsíců. Klienti mohou požádat až o 250 000 korun. Půjčka je bezúčelová, žadatelé nepotřebují ručitele a je dostupná pro velké procento žadatelů.

Na financování levnějšího ojetého vozu postačí Pronto půjčka, která nabízí půjčky až do 100 tisíc korun bez skrytých poplatků. Zájemci o ně žádají z pohodlí domova. Měsíční splátky jsou rozděleny do 12 až 48 měsíců. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit.

Kdo může požádat o půjčku?

Půjčka na auto bez registru je určena osobám starším 18 let a s trvalým pobytem v České republice, které disponují vlastním bankovním účtem, internetem a mobilním telefonem a zároveň jsou schopny předložit dva doklady totožnosti. Půjčky se sjednávají online. Na základě žádosti se žadatelům ozve telefonicky operátor společnosti a dojedná s nimi konkrétní podmínky půjčky.