blue box

Zuno bank

Upozorňujeme čtenáře, že Zuno banka na českém trhu ukončila svoji činnost. Dosavadní klienty převzala Raiffeisenbank. Stránku budeme aktualizovat. Děkujeme za pochopení.


15/01/2016

Zuno Bank je moderní online banka, fungující v několika zemích. Spadá pod mateřskou skupinu Raiffeisen Bank International. Díky jejímu inovativnímu pojetí lze vše vyřídit z pohodlí domova bez návštěv pobočky, navíc kdykoliv potřebujete. Kontaktní centrum a online banking jsou totiž klientům k dispozici nonstop. Stačí vlastnit mobilní telefon, tablet nebo počítač s připojením k internetu.

Služby zdarma nebo za minimální částky

Základní služby jsou zdarma a ty ostatní velmi cenově příznivé. ZUNO je banka zacílená na mladší věkovou skupinu klientů, která preferuje sjednání veškerých služeb přes internet. Online si můžete otevřít běžný účet, zajistit úvěr, spoření a pojištění. Vybrat si můžete debetní nebo kreditní kartu.

Osobní účet u ZUNO a jednoduché spoření

Vedení soukromého účtu je zdarma, pokud zaplatíte kartou alespoň 3000 Kč za měsíc. Jinak je sazba 68 Kč za měsíc. Využít můžete internetové bankovnictví, banku v mobilu i kontokorent. Automaticky získáváte k účtu bezkontaktní platební kartu.


Účet si lze zřídit i jako doplněk k úvěru či spoření. ZUNO nabízí několik typů spoření. Není daný minimální vklad ani zůstatek. Peníze se jednoduše převádí z běžného účtu na ten spořící. Úroky jsou připisovány buď denně, nebo měsíčně.

Výhodná online půjčka

Pohodlným způsobem jak si půjčit peníze, je online půjčka u ZUNO. Můžete si půjčit 15 000 až 500 000 Kč s přijatelným úrokem. Doba splácení je od 6 měsíců do 6 let. Banka také nabízí sloučení všech stávajících úvěrů do jednoho výhodnějšího, tedy konsolidaci půjček. Úroková sazba se vypočítá z toho starého úvěru, u kterého vám zbývá nejvíce splatit. Pokud máte zřízený u banky ZUNO účet, můžete požádat o kontokorent. Díky němu budete mít finanční rezervu a přečerpávat svůj finanční stav o určitou částku. Tu lze využít při placení online i v hotovosti.