blue box

Komerční banka

03/11/2015

Komerční banka se řadí k předním bankovním institucím u nás. Založena byla nejdříve jako státní instituce v roce 1990, o dva roky později se proměnila na akciovou společnost. 60 % státního podílu v této bance koupila v roce 2006 skupina Société Générale s milióny klientů po celém světě. Komerční banka se zaměřuje jak na běžné občany, tak i na firmy a instituce.

Produkty pro občany

Samozřejmostí je vedení běžného osobního účtu. Se službou MojeBanka můžete ovládat běžné bankovní operace prostřednictvím internetu. Pro dámy je atraktivní Lady karta k běžnému účtu. Ke spoření se hodí KB Spořící konto Bonus, kdy k základní úrokové sazbě získáte ještě sazbu bonusovou. Vysoce zde zhodnotíte své prostředky a zároveň máte kdykoliv přístup k naspořeným financím, jedná se totiž o konto bez výpovědní lhůty, které lze spravovat i přes internetové bankovnictví. Úspory můžete zhodnotit také prostřednictvím Stavebního spoření. Pro děti je určeno Dětské konto Beruška, kde mohou spořit dětem do budoucna rodiče například z peněz darovaných přáteli či rodinou. Optimální půjčka je zde pro sloučení stávajících půjček a ušetření na úrocích. Úvěr Gaudeamus je určen pro studenty a financování různých potřeb souvisejících se studiem, kdy splácení lze odložit až na dobu po ukončení školy.

Premium půjčka je určena na vše možné, co si zrovna nemůžete v hotovosti dovolit koupit.

Služby a produkty pro podnikatele nebo instituce

V rámci vedení běžného účtu je veden i Kontokorentní úvěr na dobu určitou nebo neurčitou, využitelný k financování provozu firmy. Pokud chcete pohodlně platit za zboží a služby nebo vybírat hotovost bez závislosti na stavu vašeho účtu, bude vás zajímat Kreditní karta pro podnikatele. Moje banka business vám zase usnadní platební styk. U KB můžete vše provádět pohodlně přes internet. Multicash KB je multibankovní systém, který vám umožní obsluhovat společně různé účty vedené v ČR i v zahraničí.