blue box

Raiffeisenbank

10/04/2016

Raiffeisenbank působí v České republice od roku 1993 a patří mezi pět nejvýznamnějších bank na zdejším finančním trhu. Spektrum služeb této instituce je velmi široké. V roce 2008 se spojila s eBankou, v ČR má dnes přes 120 poboček a klientských center. Kvalitní služby získaly již mnoho domácích i mezinárodních ocenění. Spravuje jak osobní tak i firemní finance.

Osobní účet eKonto

Internetové bankovnictví a osobní účet patří k nejlepším na trhu. Samozřejmostí je platební karta. Služby banky jsou vhodné zejména pro klienty, kteří chtějí aktivně a pohodlně spravovat své finance. S eKontem SMART máte zdarma vedení účtu i běžné bankovní služby. Samozřejmostí je bezplatný výběr z bankomatů všech bank i elektronické platby. Účet lze bezúročně přečerpat o 1000 Kč. Jedinou podmínkou je tento účet aktivně užívat. Sjednat si k němu můžete i spořicí účet s výhodným úrokem.

Úvěry, pojištění a vklady

Raiffeisenbank nabízí možnost financování bydlení prostřednictvím hypoték. Oblíbeným produktem je Variabilní hypotéka, bezúčelová s kontokorentním rámcem. To znamená, že můžete úvěr čerpat i splácet dle svých potřeb a finančních možností.


Umožní vám mít na účtu dostatečnou rezervu peněz na neočekávané výdaje nebo na konsolidaci závazků u jiných bank. Pro další účely je k dispozici bezúčelový i účelový bankovní úvěr. Pokud disponujete nějakými volnými financemi ke zhodnocení, můžete je bance předat k investování, takovou možností je třeba termínovaný vklad na běžném účtu. Banka nabízí i různé druhy pojištění.

Raiffeisenbank pro podnikatele

Banka se zaměřuje i na podnikatele a firmy. Pro drobné podnikatele je ideální Podnikatelské eKonto Živnost s nízkými poplatky za vedení účtu. Osobní účet k němu získáte zcela zdarma. Pro rychlé finance za účelem investic slouží Podnikatelská rychlá půjčka, která může být jak účelová, tak i bezúčelová.