blue box

Půjčka Zaplo

30/05/2016

Půjčka Zaplo je rychlá půjčka od společnosti Zaplo Finance s.r.o., která se zaměřuje na poskytování úvěrů online, a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Vhodná je pro každého, kdo se nechce zatěžovat složitou administrativou a potřebuje mít peníze ihned na účtu. Jsou to hlavně důchodci, studenti, nezaměstnaní nebo ženy na mateřské dovolené. Ať už máte nečekané výdaje nebo potřebujete vyjít do výplaty, je tato půjčka určena právě pro vás.

Rychlé schválení půjčky

Zaplo.cz poskytuje zejména půjčky menších částek, od 1 000 do 12 000 Kč. Splatnost je krátká, 7 až 30 dnů. Je možné určité prodloužení, ale samozřejmě za poplatek. Vyřízení žádosti probíhá pohodlně online, prostřednictvím vyplnění internetového formuláře. Peníze jsou po rychlém schválení odeslány na bankovní účet klienta, není třeba nikam chodit, vše se vyřídí z pohodlí domova. Schválení většinou netrvá déle než pár minut. Základní podmínky pro odsouhlasení půjčky jsou dosažení věku 18 let, české občanství, trvalý pobyt v ČR a žádný záznam v registru dlužníků. Musíte také vlastnit účet v bance a mobilní telefon.

Vyplnění online žádosti

Při vyplňování žádosti na Zaplo.cz je třeba uvést výši půjčky a dobu splatnosti. Je zde určitý nejvyšší limit pro částku, který záleží na věku žadatele a na počtu úspěšně splacených předchozích půjček u této společnosti.


Druhým krokem je vyplnění registračního formuláře, což ale nezabere více než pár minut. Posledním krokem je přihlášení k vytvořenému účtu, nahrání kopie občanského průkazu a také zaslání ověřovacího poplatku z vašeho účtu ve výši 1 Kč. Jedná se o opatření proti zneužití osobních údajů. Peníze jsou po schválení zaslány na účet žadatele.

Prověření klienti mají výhody

Půjčku je třeba splatit včas, nejpozději v den splatnosti. Pokud se jako klienti osvědčíte, společnost vám příště půjčí vyšší obnos, než poprvé. Splátky se zasílají bankovním převodem a jako u všech plateb je třeba dbát na správnost údajů a variabilního symbolu.