blue box

Půjčka Aasa

25/05/2016

Potřebujete půjčit vyšší částku s volitelnou dobou splatnosti, ale u banky jste nepochodili? Nebo se vám nechce čekat, až vám banka žádost schválí? Nelíbí se vám představa zástavy nebo nutnosti ručitele? Pak zkuste nebankovní půjčku Aasa. Nabízí až 50 000 Kč a je prověřena mnoha spokojenými zákazníky.

Žadatel o půjčku Aasa

Půjčka Aasa je snadno dostupná téměř pro každého. Získat lze částku od 10 000 do 50 000 Kč. Jaké jsou podmínky? Úspěšný žadatel musí mít věk minimálně 20 let, mít pravidelný příjem, způsobilost k právním úkonům a trvalý pobyt v České republice. Navíc je vyžadován čistý registr dlužníků. Pokud toto vše splňujete, nic vám nebrání o peníze zažádat. Není možné mít dva úvěry zároveň, vždy je nutno předchozí nejprve splatit.

Nízké poplatky a dlouhá doba splácení

Splátky si lze rozvrhnout různě, maximálně do dvou let a minimálně na dobu šesti měsíců. Výhodou je nízká úroková sazba a také minimální poplatky. Měsíční administrativní poplatek činí 70 Kč, jednorázový poplatek za poskytnutí a vyřízení úvěru je 1 900 Kč.


Jak o úvěr zažádat

Veškeré formality je možno vyřídit přes internet, o půjčku zařídíte pohodlně online z domova. Možností je i telefonický kontakt. Není třeba navštěvovat pobočku, na stránkách společnosti vyplníte přehledný formulář. Po jeho odeslání budete informování telefonicky, zda je vše v pořádku nebo je nutné ještě doložit další dokumenty. Žádosti jsou přijímány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a vyřizovány v pracovní době. Vytvořená smlouva a také splátkový kalendář jsou žadateli zaslány emailem k prostudování a kontrole. Pokud je vše v pořádku a s podmínkami souhlasíte, navštíví vás kurýrní služba ohledně podpisu smlouvy a kontroly osobních dokladů. Jakmile je vše vyřízeno, jsou peníze převedeny na váš účet. Většinou je to do 3 pracovních dnů od doby, kdy bylo o úvěr zažádáno.