blue box

Půjčka Zaimo

11/04/2016

Půjčka Zaimo od společnosti Kredito24 se objevila poměrně nedávno v nabídce rychlých půjček „před výplatou“, ale oproti ostatním z této skupiny se poměrně liší. Částka, kterou lze získat, je o dost vyšší a dosahuje až 25 000 Kč. Využít ji můžete na cokoliv, jde totiž o půjčku bezúčelovou. Velkou výhodou je rychlost vyřízení. Podobně jako další nebankovní půjčky si nepotrpí na zbytečnou administrativu a formality.

Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Zaimo je nebankovní půjčka bez zástavy a ručitele. Její vyřízení je podobné jako u běžných SMS půjček. Na rozdíl od nich si můžete půjčit větší obnos, a to 1000 až 25 000Kč, přičemž doba splácení je poměrně dlouhá, od 1 měsíce do 1 roku. U běžných SMS půjček je splatnost velmi krátká, obvykle 30 dní. Není třeba dokládat příjem, stačí vyplnit online formulář se žádostí o půjčku.

Pokud jste v registru, nezoufejte

Ani pokud již máte za sebou nějaké to „ škobrtnutí“ a máte záznam v registru dlužníků, nebude to pravděpodobně problém, půjčka Zaimo je k tomu poměrně tolerantní.


Společnost Kredito24 si sice své klienty poměrně důkladně prověří, ale nemá problém půjčit takovou částku, kterou klient může splácet, aniž by se dostal do problémů s dluhy a půjčka ho příliš zatížila.

Jednoduchá online žádost

Žádost probíhá velmi jednoduše z pohodlí domova a to prostřednictvím internetové stránky Zaimo.cz, na které najdete online formulář pro vyplnění. Zvolíte si dobu splatnosti a požadovanou částku, vyplníte osobní údaje. Z bankovního účtu je nutno odeslat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Automatizovaný systém se může žádostmi zabývat nonstop. Po odeslání žádosti a jejím schválení jsou peníze zaslány velmi rychle na účet. V pracovní dny stačí na schválení žádosti několik minut, o víkendech počítejte s delší prodlevou, odpověď obdržíte následující pracovní den.