blue box

Půjčka Everyday Plus

13/08/2015

Výhodná půjčka EverydayPlus nabízí velmi zajímavé podmínky a variabilní možnosti splácení. Zažádat můžete až o 12 000 Kč, a to prostřednictvím internetu nebo mobilního telefonu.

Peníze k dispozici kdykoliv a opakovaně

Everyday Plus je revoluční SMS nebo online půjčkou, která vám umožní mít kdykoliv k dispozici až 12 000 Kč. Půjčku můžete čerpat opakovaně bez opětovného vyplňování žádosti. Stačí zaslat jedinou SMS zprávu v příslušném znění. Oproti tradičním rychlým SMS půjčkám vám ale EverydayPlus poskytne delší splatnost než běžných 30 dní. Můžete si zřídit půjčku až na 62 dní a splatit ji naráz nebo si částku rozložit do více splátek. Průměrný čas splácení je 45 dní, to znamená, že půjčku, o kterou jste zažádali na konci jednoho měsíce, splatíte až v měsíci dalším.

Jednoduchý proces vyřízení půjčky

K získání půjčky postačí tři kroky. Zapotřebí je registrace na internetových stránkách. Do formuláře se vyplňují osobní údaje a informace o příjmech. Následně musíte potvrdit svůj telefon a bankovní účet.


Potvrzení účtu probíhá symbolickou platbou 1 Kč na účet společnosti. Pak už nic nebrání zaslání půjčky na váš účet. Žádat o další půjčku můžete i tehdy, pokud tu první ještě nemáte splacenou, a to opakovaně.

Žádné vysoké poplatky

Uzavření smlouvy se společností je zdarma. Poplatek se platí pouze za využití půjčky, je to úrok ve výši 20 % z půjčené částky. Pokud nemáte finance na splacení jednorázové, můžete si sjednat splátky. Minimální výše jedné splátky je 300 Kč. Pokud se stane, že z nějakého důvodu splácet nezvládáte, ještě se neděje nic vážného. Za každý měsíc prodlení zaplatíte pokutu ve výši 121 Kč a společnost si neúčtuje žádné úroky z prodlení, které by byly nad rámec standardní 20% sazby. Odložení splátek je ale možné maximálně na dobu tří měsíců.